5 1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشهد- مدیر امور مناطق شهرداری مشهد گفت: همزمان با دهه اول محرم هیئت های عزاداری در منازل شهدا حضور یافته و به عزاداری خواهند پرداخت.به گزارش خبرنگار مهر، جواد بیوکی . . . .

تیتر

مشهد- مدیر امور مناطق شهرداری مشهد گفت: همزمان با دهه اول محرم هیئت های عزاداری در منازل شهدا حضور یافته و به عزاداری خواهند پرداخت.به گزارش خبرنگار مهر، جواد بیوکی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: همزمان با شروع ماه محرم  هیئت های مذهبی در منازل شهدا حضور یافته و به عزاداری می پردازند.
وی افزود: این برنامه با عنوان «منازل النور» در دهه اول محرم اجرا می شود و دسته‌های عزاداری با هماهنگی هیئت های مذهبی و مساجد، هر شب مقابل یک منزل شهید محله حضور پیدا می‌کنند و مراسم سربندگذاری توسط والدین شهدا را انجام می دهند.

تیتر

مدیر امور مناطق شهرداری مشهد تصریح کرد: در دهه اول محرم برنامه ای باعنوان «به یاد شهدا» که به برپایی ایستگاه‌های صلواتی محلات به نام شهدا اختصاص دارد اجرایی خواهد شد.همچنین طراحی پوستر خوشنویسی در ایستگاه‌های صلواتی با عنوان «هیهات من الذله» نیز دیگر برنامه درنظر گرفته شده در ایستگاه های صلواتی خواهد بود.بیوکی همچنین به ویژه برنامه شیرخوارگان حسینی اشاره کرد و گفت: این برنامه به عنوان «نوگلان حسینی» در سالن های ورزشی مناطق برگزار می‌شود.

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

متن تستی

 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما